Naše služby

Účetnictví na klíč

Pokud se nechcete o nic starat, nechte veškeré účetnictví na nás. Veškeré účetnictví bude zpracováno u nás v kanceláři, budeme vás informovat o všech termínech a platbách a budeme vám předkládat přehledy o vašem hospodaření.

 

Účetnictví u vás ve firmě

Chcete-li vést účetnictví u vás ve firmě, jsme ochotni poskytnout vám naše účetní i software a domluvit se na pro vás optimální formě spolupráce. Veškeré doklady a údaje zadáváme do vašeho systému, vy tak máte k dispozici všechny údaje.

 

Dohled a kontrola vedení účetnictví

Jedná se o dohled nad vedením vašeho účetnictví z hlediska daňových dopadů a účetní metodiky. Budeme vás informovat o zjištěných nedostatcích. Doporučíme vám způsoby jejich odstranění. Navrhneme vám metody pro optimalizaci vaší daňové povinnosti. Posoudíme vám správnost již zpracovaných daňových přiznání. Můžeme vás zastupovat před správcem daně.

S čím vám umíme pomoci

Vedení účetnictví a daňové evidence

Dopřejte si účetnictví bez starostí, s námi získáte individuální přístup ve formě konzultací, navíc budete průběžně informováni o všem podstatném.

Jste malá nebo střední firma? Pak je tato služba přesně pro vás. Spojte si vedení účetnictví s minimálními náklady. Již nepotřebujete vlastní účetní!

Mzdová a personální agenda

Nechte si připravit všechny potřebné podklady určené pro hlášení příslušným institucím. Samozřejmě vám připravíme i podklady pro platby.

Příprava ročních výkazů

Míváte před koncem roku stažený žaludek s účetní závěrky? Nechte to na nás, my si s tím hravě poradíme, vy se můžete věnovat svému podnikání.

Patříte mezi osoby samostatně výdělečně činné? Tedy jste podnikatelem nebo živnostníkem? Pak jistě víte, že je každý rok třeba podat daňové přiznání.

Zpracování intrastatu

Obchodujete se zbožím, které má status Evropského Společenství? Víte, že je vaší povinností vykazovat data pro intrastat? Připravíme vám tyto výkazy.